PRVENSTVENA UTAKMICA NK BISTRA - NK VRAPČE

#idemojako#prvenstvopočelo#iznadSvihBistra

Prvenstvena utakmica NK Bistra - NK Vrapče.

REZULTAT: 3:2 (poluvrijeme 3:0)

Leon Bičanić

Lovro Mraković

Nakon napornih priprema krenula je sezona u natjecanju 3 .NL Centar, u prvom kolu ugostili smo Nogometni klub Vrapče koji je najavio napad na vrh i pretendent za osvajanje, nakon početnog odmjeravanja snaga u 9. minuti po desnoj strani krilo probija Leno Bičanić koji nabacuje u šesnesterac protivnika i uz malo sreće zabija za vodstvo 1:0, Bistra nakon tog gola zavladala terenom i nagrada dolazi u 28. minuti nakon sjajnog udarca Lovre Mrakovića izvan šesnaest metra i sjajno zabija u desne rašlje za vodstvo 2:0, do kraja poluvremena zabijamo još jedan prekrasan gol prodorom po lijevom krilu Borne Nikšić i plasiranom loptom pogađa natrčalog Bičanića za 3:0, odlićno prvo poluvrijeme Bistre, u nastavku gosti stavljaju sve u napad i rezultira brzim golovima za smanjenje vodstva prvo 3:1, a nedugo zatim i za 3:2. Bistra nakon toga smiriva igru i do kraja susreta kontolirano održava rezultat do kraja. Sjajan strat za početak prvenstva.