PRSTIĆI OSVOJILI 2.MJESTO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U CRIKVENICI!

PRSTIĆI OSVOJILI 2.MJESTO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U CRIKVENICI!

Od 10. - 13.6.2021. naši Prstići bili su sudionici velikog međunarodnog turnira Crikvenica Cup 2021. !

Turnir je okupio preko 100 ekipa iz 5 zemalja od 2008. godišta pa sve do onih najmlađih 2013. NK Bistra je nastupila sa 2 ekipe u kategoriji 2012. godišta od kojih jedna dogurala i do velikog Finala te je osvojila 2.mjesto, izgubivši 2:1 od osvajača turnira Lumena.

U najboljoj postavi turnira svoje mjesto su zasluženo našli naš vratar Gabrijel Franjić te Ivan Belinić!

Sve čestitke objema našim ekipama na svim rezultatima i uzornom ponašanju, te dostojnom predstavljanju našeg kluba i nogometne škole, a sve to pod vodstvom voditelja škole i trenera Marijana Pažina te trenera i tajnika kluba Roberta Brezaka.

Također, VELIKO HVALA svim roditeljima koji su davali sve oblike pomoći i podrške našoj djeci na turniru.

Navijači u navijačkom raspoloženju


MLAĐI PIONIRI II NAJBOLJI U ZAGREBAČKOJ ŽUPANIJI!