PRSTIĆI OŠ ZAUZELI 5.MJESTO NA LIGI OŠ U ZAGREBU


Tradicionalno naše momčadi nastupaju na ligama Otvorenih Škola koje se  svake godine organiziraju diljem Zagreba na raznim terenima. Ove godine naše momčadi igraju na terenima Zagrebello i terenu NK Trešnjevka.

Protekli vikend svoj nastup su završili Prstići, djeca rođena 2012. godine i dio 2013. godište, dok za sljedeći vikend završavaju Mlađi Limači (2011.godište) koji se bore za osvajanje ove lige te naši najmlađi, ulazni Prstići 2013. godište, koji se bore za osvajanje 3.pozicije! Želimo im svu sreću u sljedećem vikendu.

U konkurenciji 11 momčadi naši maleni su zauzeli odlično 5.mjesto! U 10 utakmica ostvarili su točno polovičan uspjeh, 5 pobjeda uz 5 poraza. Sve pohvale našim malenima za sav trud i zalaganje tijekom cijele lige, a očekujemo i naše ostale ekipe da sljedeći vikend ostvare još bolji rezultat.

Nastupili su: Gabrijel Franjić, Ivan Augustinović, Mateo Petričević, Martin Jumić, Vito Špoljar, Jan Vdović, Luka Jelovac, Marko Metelko, Lukas Rozić, Emanuel Vicić, Mateo Pećnjak, David Car, Mislav Mihalić, Robert Mikulec, Lana Vodopija, Stjepan Šurlan i Tin Duvnjak.

Trener: Davor Dodig


REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA ZA VIKEND 14./15.11.